Galerija

2018 metai. ,,Zuikio mokykla“- savirealizacijos renginys vaikams

Renginys ,,Apjuoskime piliakalnį mokinių rankomis...“

2017 m. gegužės 22 dieną įvyko Kauno rajono logopedų specialiųjų pedagogų metodinio būrelio ir Kauno rajono švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos organizuotas renginys-šventė ,,Apjuoskime piliakalnį mokinių rankomis...'', kurio tikslas skatinti mokinius domėtis savo krašto istorija, supažindinti su Babtų apylinkių istoriniais paminklais. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 70 mokinių ir 20 švietimo pagalbos specialistų. Jie į šventę atsivežė pačių padarytus gėlių žiedus, kuriais apjuosė Piepalių piliakalnį.

„...NES BENDRAUTI GERA 2016m."

2010 metai. Logopedų, specialiųjų pedagogų metodinė išvyka į Kupiškį

2007 metai. Socializacijos renginys Lietuvos buities muziejuje

Kalėdinė Adra akcija, kuri kasmet pradžiugina šimtus mažųjų

Renginys „Nes bendrauti gera“

Lietuvos sporto universitete (LSU) devintus metus iš eilės vyko gražus ir prasmingas renginys „Nes bendrauti gera". Jo metu Universitete lankėsi beveik šimtas 12-15 metų moksleivių iš Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų, kuriuos atlydėjo švietimo pagalbos specialistai. Mokiniai susipažino su įvairiomis sporto šakomis, bendravo. „Dojo Kaunas" karatė treneris Karolis Čiutra ir LSU studentai moksleivius pakvietė į salsos, karinių pratybų, judriųjų žaidimų ir karatė užsiėmimus.

Mokinių konferencija ,,Mokinys mokiniui“

Kasmetinė, regioninė mokinių konferencija ,,Mokinys mokiniui'', kurioje kasmet dalyvauja daugiau kaip 100 mokinių iš Kauno rajono ir Kauno apskrities mokyklų.