Profesinis šešėliavimas

Išbandyk svajonių profesiją!

"JA Šešėliavimas" - pasaulinė Junior Archievement ugdymo karjerai programa, kuri skirta tau, jei studijų ir profesinio kelio pasirinkimas jau netoliese, o tu, galbūt, vis dar nežinai, su kokia sritimi nori sieti savo ateitį.
„JA Šešėliavimo“ programa suteikia galimybę pabendrauti su įvairių sričių specialistais ir išgirsti bei pamatyti, kaip atrodo tavo svajonių darbo vieta, susipažinti su trokštamos srities profesionalais. „ Šešėliaudamas “ būsi su žmogumi, kuris dirba tavo svajonių darbą. Stebėsi jo kasdienybę, matysi darbotvarkę, pagelbėsi atliekant įvairiausias užduotis, galbūt sudalyvausi skyriaus ar departamento susirinkimuose, pajusi, kaip atrodo darbo diena įmonėje/įstaigoje/organizacijoje, apie kurią svajoji. Taip pat, iš pirmų lūpų išgirsi, kokių įgūdžių ir žinių reikia, norint pasiekti karjeros aukštumų vienoje ar kitoje srityje. „JA Šešėliavimo“ programa susideda iš keturių dalių. Įvadiniai užsiėmimai (iš viso 90 min.) ir baigiamasis užsiėmimas (45 min.) yra įgyvendinami klasėje, o „šešėliavimo“ vizitas (ne mažiau nei 135 min.) įgyvendinamas pasirinktoje įmonėje, įstaigoje ar organizacijoje.

Prisijunk prie „JA Šešėliavimo“ programos jei sieki:

Pažinti save ir atrasti galimas profesijas pagal savo interesus ir gebėjimus

Sužinoti, kokių įgūdžių ir žinių reikia norint dirbti konkrečioje pozicijoje

Įgauti daugiau motyvacijos ir pasitikėjimo savimi siekti savo karjeros tikslų

JA Šešėliavimo“ programa įgyvendinama „Šešėliavimo“ platformos pagalba. Platformos dėka gali daugiau sužinoti apie įvairias profesijas bei aplikuoti į poziciją, kurioje norėtum „šešėliauti“. Daugiau apie „JA Šešėliavimo“ programą bei „Šešėliavimo“ platformą gali sužinoti čia: