Norime pasidalinti įspūdžiais iš Kauno rajono ugdymo įstaigų tradicinio prevencinių renginių ciklo „AŠ + TU = MES“ baigiamojo renginio, kuris įvyko 2026 m. balandžio 29 d.
Šių metų renginių ciklo tema buvo „Pilietiškumo ugdymas ugdant socialinį atsakingumą, empatiją, draugiškumą, atjautą ir supratingumą žmonių įvairovei“.
Visą kovo ir balandžio mėnesį Kauno rajono ugdymo įstaigose vyko įvairios veiklos, kuriomis siekta:
- Skatinti vaikų ir mokinių bendradarbiavimą, stiprinant tarpusavio supratimą ir emocinę gerovę.
- Stiprinti emocinį intelektą, ugdyti pasitikėjimą savimi bei pozityvius bendravimo įgūdžius.
- Paminėti 2026 m. kaip pilietiškumo stiprinimo metus, skatinant emocinę ir kūrybinę saviraišką.
Baigiamojo renginio metu mokiniai, mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai dalinosi savo patirtimi ir pristatė Kauno rajono ugdymo įstaigose įgyvendintas veiklas. Renginį papuošė nuostabūs meniniai pasirodymai: muzika, poezija ir šokio improvizacijos.
Nuoširdus AČIŪ mūsų draugams ir partneriams! Esame be galo dėkingi Kauno rajono meno mokyklai ir jos vadovui Gintarui Vilčiauskui už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą. Ačiū, kad atvėrėte savo jaukias patalpas, kad galėtume visi susirinkti ir pabūti kartu. Taip pat tariame ačiū Juozui Strupinskui už nuostabų muzikinį sveikinimą renginio pradžioje!
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, drąsiai pristačiusiems savo veiklas, svečiams, kurie džiugino meniniais pasirodymais ir renginio organizatorėms, Kauno rajono pedagoginės psichologinės tarnybos specialistėms už atsidavimą ir didžiulį indėlį įgyvendinant šį projektą!
Kviečiame peržiūrėti renginio akimirkas!
