Startavo šešių užsiėmimų neuroedukacinis ciklas!

Sausio 22 d.  vaikai žengė pirmą žingsnį į emocijų pažinimo pasaulį. Kalbėjomės apie džiaugsmą, liūdesį, pyktį, pasibjaurėjimą ir kitas emocijų spalvas, kurios lydi kiekvieną iš mūsų.

Mokėmės atpažinti emocijas savo viduje.

Dalinomės patirtimis, kas mus džiugina, kas liūdina, kas supykdo.

O svarbiausia – kūrėme saugią erdvę, kurioje kiekvienas vaikas gali būti išgirstas.

Tai tik pradžia – laukia dar penki prasmingi susitikimai, kupini atradimų ir augimo.

Kaunorppt

Kitos naujienos

Kviečiame į dviejų dienų stovyklą tėvams ir vaikams!

Mindfulness ir streso valdymas