SPORTINIS – SOCIALINIS RENGINYS „…NES BENDRAUTI GERA 2021M.”

SPORTINIS – SOCIALINIS RENGINYS „…NES BENDRAUTI GERA 2021M.”

Rugsėjo 24 d. vyko dešimtasis tradiciniu tapęs sportinis-socialinis renginys ,,…nes bendrauti gera – 2021“. Šio renginio tikslas – formuoti sveikos gyvensenos nuostatas, bendravimo įgūdžius bei patirti judėjimo džiaugsmą. Kasmet šis renginys buvo organizuojamas pavasarį, tačiau dėl pandemijos buvo atidėtas 2 kartus. Smagu, kad ir esant tam tikriems suvaržymams švietimo pagalbos specialistai kartu su mokiniais rado galimybių vykti į LSU. Renginyje dalyvavo mokiniai iš septynių Kauno rajono mokyklų. 

Mokiniai dalyvavo badmintono ir lengvosios atletikos rungtyse (Kids‘ Athletics). Mokiniams buvo organizuota ir trečioji veikla, pasitelkiant virtualią LU sistemą, kuri ,,matavo“ mokinių gebėjimus greitai reaguoti, skaičiuoti bei reikšti emocijas.

Smagiai praleistas laikas, vaikų šypsenos ir džiaugsmas, bendrystės jausmas leidžia tikėtis, kad ir toliau bus tęsiama tradicija pavasarį, kai mes vėl galėsime susirinkti ir pasakyti …NES BENDRAUTI GERA.

Vaikų mintys po renginio: 

,,Man labai patiko, labai geri treneriai. Buvo labai daug veiklos – ir visos labai patiko“, ,,Mėgstamiausia buvo paskutinė rungtis: šokiai, žaidimai ant ekrano“, ,,Buvo labai smagu, nes galėjome išbandyti naujų dalykų ir gimnastikos salėje buvo draugiški ir linksmi treneriai‘, ,,Man sportuoti Sporto universitete labai patiko“, ,,Buvo aktyvus laikas ir smagios užduotys. Jei kitą kartą kviesite, būtinai vėl važiuosiu‘, ,,Labiausiai patiko mano komanda paskutinėje estafetėje“, Man patiko – faini užsiėmimai“, ,,Badmintonas labai patiko“, ,,Niekada nepamiršiu!“. 

Socialinės pedagogės: ,,Patiko vaikams, kokie laimingi buvo, kiek kalbų autobusiukuose, nenorėjo net namo eiti“, ,,Gyvas bendravimas teikia neapsakomo džiaugsmo tiek mokiniams, tiek mums, socialiniams pedagogams“.

Susiję įrašai